Кафедра сімейної медицини ОНМедУ

Назад

Головні новини

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в конференції для лікарів терапевтичних спеціальностей. Після реєстрації та короткого тестування для Вас буде доступним отримання сертифікатів про участь. Захід проходить онлайн та є доступним до перегляду у мережі Facebook та YouTube за наступними посиланнями. Ласкаво просимо до участі!
https://www.facebook.com/events/2646095409049759
https://www.youtube.com/user/odrexmed

За ініціативи кафедри сімейної медицини реалізується проект по допомозі пацієнтам різного віку, що живуть з надмірною масою тіла або ожиріння та їх сім’ям.

Наразі працює кабінет Надмірної маси тіла або ожиріння за адресою: Болгарська 38, 4 поверх де проводиться прийом та консультування всіх бажаючих з цими станами.

Окрім консультативної допомоги у Школи Діабету та Надмірної маси тіла організовано навчання для лікарів педіатрів та лікарів загальної практики-сімейної медицини задля більш детального розгляду проблеми Діабету 1 та 2 типів, надмірної маси тіла та ожиріння у практиці лікарів первинної ланки.

Лікарі, які пройдуть навчання у лавах кафедри у подальшому будуть працювати у кабінетах «Школа Діабету та Надмірної маси тіла», які будуть відкриті у амбулаторіях міста Одеса.

У нашому місті насьогодні більше 300 дітей живуть з Цукровим Діабетом 1 типу. Кафедра сімейної медицини за підтримки провідних психологів України надає психологічну підтримку дітям та їх сім’ям.